Analiz
Trend

Render Token (RNDRUSDT) Analizi

Render Token (RNDRUSDT) Analizi

Merhaba arkadaşlar, bu boğa döneminin en önemli etmenlerinden bir tanesi BTC dışında yapay zeka narrative ‘i olduğunu çok net görebiliyoruz. Son 1 haftada FET, AGIX ve OCEAN ‘ın birleşme kararından sonra furyanın devam ettiğini ve gelen haberlerle birlikte beklentileri bir tık daha yükselttiğini net şekilde görebiliriz.

Render ‘ın 1 ay önceki impulse(+%126) hareketinden sonra LTF ‘de akümülasyon sürecinde olduğunu düşünüyorum. Bu aşamada görselden de görebileceğiniz gibi Range içerisinde çoğunlukla discount alanda vakit geçirmesine rağmen bir satış baskısı da mevcut değil. Bu durumda bize akümüle olduğunu ve Po3 hareketinin gelebilme potansiyelinin yüksek olduğunu gösteriyor.

RNDRUSDT.P 2024 03 31 01 14 51 827c3 1


Render Token Analiz Linki

Fiyatın 4 saatlik grafikte ” Equal Lows ” oluşturarak ardında açık likidite alanları bıraktığını görebiliriz. Retail Traderların veya yatırımcıların terste bırakılmak amacıyla bu likiditeleri hedefleyebilir ve ardından impulse bir hareketle target price(hedef fiyat) ‘a doğru yol alabilir.

Fiyat ve zamanın fraktal olduğunu ve kendisini tekrar ettiğini bildiğimiz için bu tarz bir yaklaşım mantıklı diye düşünüyorum.

RNDRUSDT.P 2024 03 31 01 38 49 d5fbf

Fikir, düşünce ve anlatılarım tamamen bireysel olarak bana aittir ve herhangi bir yatırım tavsiye içermez. Konuyu spontane olarak açtım, o yüzden fazla özen gösteremedim kusuruma bakmayın. Bol şanslar.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu